Skip to content

Star Wars The Battle of Endor Ücretsiz Oyun

12 de Mayıs de 2021

Star Wars The Battle of Endor, bağımsız (ve sıradan) oyun geliştiricisi Bruni R Marcos tarafından geliştirilen ücretsiz bir PC oyunudur. Oyun, Star Wars destanında yayınlanan üçüncü film olan Episode VI, Return of the Jedi olayları sırasında geçen 3 boyutlu bir uzay atıcı / savaş simülasyon oyunudur. 2003 yılında piyasaya sürülen oyun, Marcos tarafından geliştirilen The Battle of Yavin adlı başka bir Star Wars tabanlı oyunun devamı niteliğindedir. Her iki oyunun da benzer görünümü / hissi var ve oyun da çok benzer. The Battle of Endor’da oyuncular Rebel Alliance için bir X-Wing savaşçısına pilotluk yapacaklar. Oyun sırasında, Tie savaşçıları, Star Destroyers ve Super Star Destroyers dahil olmak üzere çeşitli Empire savaşçıları ve uzay gemileriyle karşılaşacak ve bunlara karşı savaşacaksınız. Jedi’ın Dönüşü olayları sırasında geçen hikaye, Endor için savaşta ve ikinci Ölüm Yıldızı’na karşı savaşan ve kısmen yapım aşamasında olan ama aynı zamanda çalışır durumda olan oyunculara sahip olacak. Nihai hedef, Darth Vadar’ın İnfazcı denilen Süper Yıldız Destroyerini bulup yenmektir. Oyun, oyuncuları yüzlerce düşman TIE savaşçısına ve diğer gemilere karşı çukurlaştıran altı aşamalı savaşları içerir.

Star Wars Kullanılabilirliği Endor Savaşı

Star Wars The Battle of Endor, Marcos’un kişisel web sitesinde barındırılıyor. Ücretsiz oyun indirmesini barındıran bir dizi üçüncü taraf / bağımsız web sitesi de vardır. Oyunun yasallığı sorgulanabilir. Geliştiricinin, X-Wing veya TIE Fighter gibi Star Wars evreninden gemilerin görüntülerini kullanmak için uygun izin veya başlığın kullanımı için izin alıp almadığı bilinmemektedir. Oyunun on yıldan fazla bir süredir var olduğu söyleniyor, bu nedenle adın ve benzerliğin kullanılması nedeniyle oyun oynamanın ortadan kalkma olasılığı düşük. Star Wars The Battle of Endor için aşağıdaki indirme bağlantılarının çalıştığı onaylandı. The Battle for Endor’a ek olarak, oyunu Star Trek evrenine dönüştüren birkaç mod var. Star Trek The Invasion of Cardassia Deep Space Nine aynı oyun motorundan inşa edilmiştir.

Star Wars The Battle of Endor İndirme Bağlantıları

The Battle of Endor için aşağıda listelenen indirme bağlantıları, geliştiricinin sitesini ve bazı üçüncü taraf web sitelerini içerir. Ana oyuna ek olarak, geliştiricinin oyun için resmi sayfasında Grafik / Ses güncellemeleri ve Star Trek tabanlı oyun için listelenen güncellemeler var.

  • Bruneras.com (Geliştirici sitesi)
  • Moddb.com
  • GameJolt.com

Daha Fazla Star Wars Oyunları

Resmi Star Wars oyunları veya daha fazla Star Wars video oyunu arıyorsanız, Tüm Zamanların En İyi Star Wars PC Oyunları ve Darth Vadar İçeren Star Wars Oyunlarına göz atmayı unutmayın. Bu listelerde, atıcılar, simülasyon oyunları, strateji oyunları ve daha fazlası gibi çeşitli video oyun türlerine giren oyunları içeren 30’dan fazla Star Wars tabanlı oyun var.