Skip to content

“Super Mario 3: Mario Forever” ı PC’ye Ücretsiz olarak indirin

13 de Mayıs de 2021

“Super Mario 3: Mario Forever”, 1980’lerde piyasaya sürülen orijinal Nintendo klasiği “Super Mario Brothers” oyununun yeniden yapımıdır. “Super Mario 3: Mario Forever” ın orijinal PC sürümü, “Super Mario”, “Sonic the Hedgehog”, “Legend of Zelda” “gibi klasik platform oyunlarının klonlarında ve yeniden yapımlarında uzmanlaşmış bir geliştirici olan Buziol Games tarafından piyasaya sürüldü. Metroid “ve diğer pek çok platform kullanıcısı. “Super Mario 3: Mario Forever”, her güncelleme için küçük isim değişiklikleriyle birlikte yıllar içinde bir dizi güncelleme ve yeniden geliştirme sürecinden geçti. 2012’den gelen güncelleme “Super Mario Forever 2012” olarak biliniyordu ve 2015 güncellemesi “Super Mario: Mario Forever 2015” olarak adlandırıldı. İsmine bakılmaksızın, oyun PC için mevcut en iyi Super Mario klonlarından biri olmaya devam ediyor. Orijinal Nintendo oyunlarına ve mükemmel oynanışa sadık kalan kaygan grafikler sunar. Oyunun hikayesi de klasiklere sadık kalıyor.

“Super Mario 3: Mario Forever” oynanışı

Oyuncular Mario’yu kontrol eder ve prensesi kurtarmak için nihai görevi yerine getirmek için ateşe atlarken ve çeşitli seviyelerde bozuk para toplarken Mario’nun baretine bağlanır. Oyun seviyeleri ve haritalar arasında su altı mağaraları, ateşli lav, uçma ve çok daha fazlası bulunur. Mevcut kontrollerin tümü orijinalde bulunanlardır. Birkaç denemeden sonra Nintendo sürümü kadar öğrenmesi ve kullanması kolaydır. Daha da iyisi, PC için mevcut olan eski tarz bir retro USB Nintendo kontrol cihazını kullanmayı deneyin. “Mario Forever” ayrıca düzinelerce Super Mario klonuna kıyasla oyunu ekstra özel kılan gizli haritalar ve seviyeler içerir. Böyle bir dünya, delice zor olan Owaga Dünyasıdır. Owaga World’e erişmek için, başlangıç ​​ekranından Mario’yu ekranın en sağına kadar ilerleyin ve ardından iki blok genişliğindeki platforma atlayın. Sonra basılı tutun Z anahtarı ve olabildiğince sağa zıplayın. Başarılı olursanız, görünüşte çıkmaz bir boruya gelene kadar Mario’yu sağa doğru hareket ettirmeye devam edeceğiniz gizli alana nakledileceksiniz. Bu boru aslında Owaga World denen seviyeye girmenize ve aşağı inmenize izin veriyor.

Buziol Games Hakkında

Buziol Games, “Mario Forever” ın ve hem Mario hem de Mario dışı temalı bir dizi başka platform oyununun geliştiricisidir. Daha popüler oyunlarından bazıları “Mario Forever Galaxy” ve “Street Fighter 3 “‘tür. Buziol ayrıca Softendo olarak bilinen bir Nintendo remake sitesine ve Buziol.pl sitesine ev sahipliği yapıyor. Oyunlarını indirmek için Softendo / Buziol için Download.CNET sayfasını da ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla “Süper Mario” klonu

“Mario Forever” çoğu kişi tarafından PC için mevcut olan en iyi Super Mario klonu olarak kabul edilirken, PC’de oynanabilecek ücretsiz indirilebilen başka kaliteli Mario oyunları da vardır. Bunlar, daha önce bahsedilen “Mario Forever Galaxy” nin yanı sıra “Super Mario XP”, “Mario Worlds” ve “Super Mario Epic 2” yi içerir.

Bağlantıları ve siteleri indirin

“Mario Forever” i ziyaret etmek ve indirmek için güvenli olan siteler arasında AllGamesAtoZ.com, Acid Play ve download.cnet.com ile Softendo web sitesi yer alır.

Kurulumcu Uyarısı

Bazı yükleyiciler, varsayılan arama motorunuzu, ana sayfanızı ve diğer tarayıcı ayarlarınızı değiştirmek gibi sisteminizde değişiklikler yapan üçüncü taraf eklentileri içerdiğinden, yükleme sırasında tüm ince yazıları okuyun.