Skip to content

The Sims 2 PSP Hileleri ve Püf Noktaları

10 de Mayıs de 2021

Sims 2 Electronic Arts yayıncılarından stratejik bir yaşam simülasyon oyunudur. 2004’te Windows PC için çıktı ve daha sonra Mac OS X, PlayStation 2, PlayStation Portable ve Xbox gibi diğer platformlara taşındı. Uzun süredir devam eden serideki diğer girişler gibi, dijital bir mahalledeki karakterlerin günlük yaşamlarını ve ilişkilerini yöneteceksiniz. Biraz yardım arıyorsanız, burada niteliklerinizi en üst düzeye çıkaran, size daha fazla simoleon veren ve daha fazlasını veren hile kodlarının bir listesi. Bu kılavuz özellikle PSP sürümü içindir. Sims 2. PC’de The Sims 2, PlayStation 2’de The Sims 2 ve Xbox’ta The Sims 2 için kılavuzlar da mevcuttur.

Hile Kodları Hakkında Bir Kelime

Oyunun başlarında bu hileleri kullanmak için acele etmeyin. Hile kodları, oyunu oynama amacını ortadan kaldırır. Çok Sims 2 becerilerinizi geliştirmek etrafında döner. Hile, diğer şeylere ek olarak bunu sizin için yapar, bu yüzden onu yalnızca seviyelendirmenin çoğunu kendi başınıza yaptıktan sonra kullanın.

The Sims 2’de Maksimum Nitelikler Nasıl Elde Edilir

Maksimum öznitelikleri elde etmek için:

  1. Basın Seçiniz Hedef ekranına gitmek için.

  2. Tuşunu basılı tutun. L, R, ve Meydan ekran birkaç kez yanıp sönene kadar düğmelerine basın.

  3. 30 saniye sonra bırakın. Artık tüm nitelikleri maksimize ettiniz.

The Sims 2’de Hile Avantajı Nasıl Elde Edilir

Hile yeteneği birçok şey yapar. Beceriler geliştirir, aciliyetleri sıfırlar, akıl sağlığını yeniden doldurur ve 1.000 simoleon verir. İşte onu nasıl elde edeceğiniz.

  1. Basın Seçiniz ve envanter ekranına gidin.

  2. Simgesine dokunun. doğru tetik sen gelene kadar Ayrıcalıklar Bölüm.

  3. Şunu tut L ve R tutarken tetikler Meydan buton.

  4. Aramak Hile Avantajı, bir sırıtma ile küçük bir mavi kalp simgesi. Basın X etkinleştirmek için, ardından Ö herhangi bir ikramiye gibi kullanmak için.

  5. Gördüğünde Bu yetenek sadece kirli dolandırıcılar ve ninjalar içindir., sıfır simoleon için satın alın.

  6. Kelimeyi gördüğünde Etkinleştir, basın X.

Bazen hile yeteneği kullanıldığında, hileyi kullandıktan birkaç dakika sonra envanter ekranında 1000 simoleon görünür. Ayrıca tüm özellikleri güçlendirir ancak oyunun oynanış şeklini etkilemez.

The Sims 2’de Para Kazanmak İçin İpuçları

Yukarıda anlatılan iki hileyi kullanırsanız, diğer tüm aksaklıklar ve püf noktaları anlamsızdır. Ancak, hile kullanmamayı tercih ediyorsanız, işte para kazanmak için birkaç yöntem. Sims 2.

Sırları Sat

Sims komşularınız sırlar için iyi para öder, bu yüzden onları oyun içinde bulmak için çaba gösterin.

Resim Arızası

Oynamaya başladığınızda önce yaratıcılığınızı geliştirin ve resim yapmaya başlayın. Birkaç resim yaptıktan sonra stat dolu olmalı. Daha sonra sattığınız her resim için 500 simoleon kazanırsınız ve satabileceğiniz resim sayısında bir sınır yoktur.