Skip to content

The Sims 3 Hakkında Bilmediğiniz 13 Şaşırtıcı Şey

20 de Haziran de 2021

The Sims 3’ü oynarken başınıza gelen en eğlenceli şeylerden biri, beklenmedik bir şey olduğunda – Matilda Teyze’nin bir düğünde bir mayoyla ortaya çıkması gibi. (Yalnızca bu uygunsuz Sim’leri sevmeniz gerekir.) Aslında, Sims geliştiricileri – ayrıntı, mizah ve yaratıcılık dehaları – oyun deneyiminizi zenginleştirebilecek pek çok sürpriz, yetenek ve “Paskalya yumurtası” yerleştirdiler. geniş yol. İşin püf noktası, onları öğrenmektir. İşte, oyunu oynamaya tamamen farklı bir boyut katan gerçekten beklenmedik, eğlenceli tuhaflıklar da dahil olmak üzere, henüz keşfetmemiş olabileceğiniz 13 eğlenceli bilgi.

13 Eğlenceli Sims 3 Çerez

 1. Oyuncak ayılar beşiklere konulabilir. satın al modu.

 2. Elma veya elma ile yapılan yiyecekleri yiyen hamile Simler erkek çocuk sahibi olma eğilimindedir. Aynı şey karpuz ve kız bebekler için de geçerlidir.

 3. Bir bebeğin cinsiyeti, tıp kariyerinde en az beşinci seviyede bir Sim tarafından doğumdan önce belirlenebilir. Bunu altında bulacaksınız Dostça etkileşimler Menü.

 4. Renklerini ve yoğunluğunu değiştirmek için ışıklarınıza tıklayın.

 5. Sim’ler sadece yaş aşamasının sonunda değil, her zaman yaşlanabilir. Bir doğum günü pastası alın ve mumları söndürmek için yaşlandırmak istediğiniz Sim’i seçin.

 6. Çocuksu Simler havuzlarda balık tutabilir.

 7. Good Sims hayır kurumlarına bağış yapabilir. İyi bir Sim’in seçili olduğu bir posta kutusuna tıklayın.

 8. Rock yıldızları, halk arasında görüldüğünde alkışlanacak veya yuhalanacak.

 9. Handy Sims, radyo açıkken tüm evin müziği duyması için hoparlörleri bağlayabilir.

 10. Suç kariyerindeki Simler soyulamaz.

 11. Sim’leriniz alırsa İğrenmiş Moodlet, içinde bulundukları odada onları iğrendiren bir şey var. Kirli bulaşıklar, eski yiyecekler, çöpler veya ıslak zemin olabilir.

 12. hayaletler

  Ghost Sims’in normal veya hayalet çocukları olabilir. Hayalet bir çocuğun doğması için sadece bir ebeveynin hayalet olması gerekir.

 13. Sim’inizin hayatına son verebilir ve onu bir hayalete dönüştürebilirsiniz. Sim’inizin olası ölüm nedenleri arasında yangın, boğulma, elektrik çarpması, açlık ve yaşlılık sayılabilir. Sim’iniz bir vejeteryansa, yaşlılıktan ölmesi uzun zaman alacaktır.