Skip to content

The Sims Superstar’da Star Friends Nasıl Yapılır?

1 de Temmuz de 2021

The Sims Superstar genişleme paketinde Superstar olmak için zaten yıldız olan sim’lerle arkadaş olmalısınız. Muhtemelen keşfettiğiniz gibi ünlü sims sümüklüdür. Yıldızlarla arkadaş olmak mümkündür. Anahtar, yıldızları (veya Birilerini) Studio Town’dan çıkarmaktır.

zorluk

Ortalama

Zaman gerekli

değişir

İşte Nasıl

  1. Stüdyo Kasabasında: Bir Sim’i Birisi soyadıyla selamlayın. Olumsuz tepkilere neden olanları seçmemek için elinizden gelenin en iyisini yaparak Sim ile yaklaşık 3 etkileşimi tamamlayın. Arkadaşlık puanını 15 ile 20 arasında almaya çalışın. Bir sonraki adım eve gidip Sim’i evinize veya başka bir yere davet etmektir.
  2. Star’ı evinize davet edin: Sim’inizin güdülerini güçlendirin ve yıldızı arayın. Gelme davetini kabul etmeleri için birkaç arama gerekebilir. TV veya jakuzi gibi bol miktarda yiyecek ve eğlenceli aktiviteye sahip olduğunuzdan emin olun. Onları mutlu edin ve arkadaşlık puanları yükselmeli.
  3. VEYA Star Downtown’ı Davet Edin: Potansiyel arkadaşınızı Downtown’a davet edin ve onlara 3 çeşit yemek ısmarlayın, böylece konuşmak ve ilişki puanları kazanmak için size bolca zaman kazandırın. Yemekten sonra onlara kıyafet alın ya da bilardo ya da dart gibi bir grup etkinliğine katılın. Hediyeler de yardımcı olur.

İpuçları

Yıldızlar hediyeleri sever, bu yüzden bir pırlanta yüzük ve çiçek stoğu bulundurun. Onlarla ilk tanıştığınızda hediye veremezsiniz, ancak sonraki karşılaşmalarda verebilirsiniz. Yıldızlarla arkadaş olmanın anahtarı onları Studio Town’dan uzaklaştırmaktır. Onları bir yere davet edin, konuşun ve biraz eğlenin ve yakında başka bir aile dostunuz olacak.

Neye ihtiyacın var

  • Simler
  • Sims Süperstarı
  • Şöhret Kariyerinde Bir Sim
  • Sabır