Skip to content

Tubi: Ücretsiz TV ve Filmler

9 de Mayıs de 2021

Tubi, binlerce tam uzunlukta film ve bazı gerçekten harika türlerde kategorize edilmiş ücretsiz TV şovları içeren ücretsiz bir film akışı web sitesidir. Orada vardır tüm videolardaki ve belirli filmlerdeki reklamlar yalnızca kiralanmaları durumunda kullanılabilir, ancak videolar sık ​​sık eklenir ve içerikler taze kalır. Web sitesi ve uygulamanın kullanımı gerçekten çok kolay ve sadece birkaç dakika içinde seçtiğiniz filmi veya TV şovunu izlemenizi sağlayacak.

Tubi’nin Ücretsiz Akış Filmleri

Var çok göz atabileceğiniz türler. Öne Çıkanlar, Şimdi Trend Olan, ve En Son Eklenenler Tubi’nin sunduğu en iyi filmleri takip etmenizi sağlar ve hatta Yakında Ayrılıyor! Yakında hizmet üzerinden artık kullanılamayacak olan filmler için bölüm. Elbette aksiyon, çocuklar, drama, komedi, korku ve belgesel filmler için normal türler de mevcuttur. Diğerleri şunları içerir Kült Klasikleri, Yaşam Tarzı, İnanç, Spor Filmleri ve Şovları, Okul Öncesi, Müzik ve Konserler, Stand Up Comedy, ve Bilim kurgu ve Fantezi. Arıyor sadece çocuk içeriği? Kullan Tubi Kids tüm yetişkin başlıklarını anında kaldırmak için web sitesinin üst kısmındaki bağlantı. Bahsetmeye değer birkaç ilginç kategori daha var: Netflix’te değil, Bağımsız Filmler, Yalnızca Tubi’de Ücretsiz, ve Film Gecesi!. Bu kategoriler, diğer akış web sitelerinden hoş bir değişiklik ve Tubi’yi ziyaret etmeyi biraz daha ilginç hale getiriyor. Yakın zamanda eklenen bazı filmler şunları içerir: Tıklayın, İşaretler, Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak, İyi Şanslar Chuck, Kanlı Elmas, Maske, Bunu Analiz Edin, ve Yandaki Kız.

Tubi’de Ücretsiz Akış TV Şovları

‘Dans Akademisi’ Bölümleri.

Filmlere ek olarak, izleyebileceğiniz ücretsiz akışlı TV şovları vardır. Tubi’nin TV şovları aşağıdaki kategorilere ayrılmıştır: Reality TV, Suç TV, Drama Dizileri, Yabancı Dilde TV, Komedi Dizileri, ve BabyFirst TV.

Bir şov için mevcut tüm bölümler, izlediğiniz bölümün altında sıralanmıştır, böylece bölümler ve sezonlar arasında ne izlediğinizi ve ne izlemediğinizi kaybetmeden hızlı ve kolay bir şekilde ilerleyebilirsiniz.

Video kalitesi

Video kalitesi ayarlarıyla Tubi movie Knock Knock

‘Tık Tık’ Video Kalitesi Ayarları.

Tüm filmler ve şovlar tam ekran modunda izlenebilir ve çeşitli kaliteler arasında geçiş yapılabilir. Bazıları aşağıdakilerden seçim içerir: 509 KB / sn, 729 KB / sn, 862 KB / sn, 1.788 KB / sn, ve 3.355 KB / sn.

Ayrıca video kalitesini şu şekilde ayarlayabilirsiniz: Oto (varsayılan ayar), böylece Tubi en iyi seçeneği otomatik olarak belirleyecektir.

Kayıt Olmanın Yararları

Tubi İzlemeye Devam Et ekranı


Bir hesaba kaydolmak gerekli değildir, ancak Tubi’deki bazı videolar yaşınızı doğrulamanızı gerektirir ve bunun için ücretsiz bir hesap gerekir. Ücretsiz bir hesaba sahip olmak, izlediklerinizi takip etmenizi de sağlar, böylece daha sonra kaldığınız yerden devam edebilir ve videoları daha sonra izlemek üzere sıraya koyabilirsiniz. Google, Facebook veya e-posta adresinizle kayıt olabilirsiniz.

Tubi’yi Ücretsiz Uygulamalar ile İzleyin

Tubi Android uygulaması

Tubi Android Uygulaması.

Tubi’nin uygulamasının indirilmesi ve kullanılması kolaydır ve çeşitli platformlar için indirebileceğiniz birkaç ücretsiz film uygulamasından yalnızca biridir. İPhone, iPad ve Android’de çalışır, böylece onu iOS App Store’dan indirebilir ve Google Play’den edinebilirsiniz. Ayrıca Roku, Xbox, bazı Samsung TV’lerden ve belirli Samsung Blu-ray oynatıcılardan da izleyebilirsiniz.

Tubi’nin Filmlerini Bulduğu Yer

Tubi, Starz ve Paramount Pictures dahil olmak üzere 200’den fazla stüdyo, kablo ağı ve premium içerik sahibi ile ortaklık yapmaktadır. Bu, tüm içeriğin tamamen ücretsiz ve akışının yasal olduğu anlamına gelir.