Skip to content

Ücretsiz Belgesel Akışları için SnagFilms’i ziyaret edin

26 de Mayıs de 2021

Snagfilms hizmetini Nisan 2020’de kapattı. Birkaç Snagfilm alternatifi için bu ücretsiz film siteleri listesine veya ücretsiz TV şovları bulabileceğiniz bu yer listesine bakın. SnagFilms, Temmuz 2008’de Ted Leonsis tarafından başlatıldı ve ücretsiz çevrimiçi film izlemek için en benzersiz web sitelerinden biridir. SnagFilms, en sevdiğiniz videoları paylaşabileceğiniz ve izlediğiniz bir sonraki film için güvenilir öneriler alabileceğiniz harika bir sosyal ortama sahip olduğu için öne çıkıyor. Bu ücretsiz film sitesinin kullanımı da gerçekten çok kolay. Film bulmak hiç de zor değil ve web sitesi, bazı benzer film izleme web sitelerinin yapmadığı filmleri TV şovlarından çok net bir şekilde ayırmak için tasarlandı.

SnagFilms’de Ücretsiz Film Akışı

SnagFilms, çevrimiçi olarak izleyebileceğiniz binlerce reklamveren tarafından desteklenen ücretsiz belgesel filmlere sahiptir. Bir sonraki filminizi birçok film kategorisine göz atarak veya adına göre arayarak bulabilirsiniz. Örneğin, bir Festival Favorileri, Ödül Kazananlar, Müzik, İnanç ve Maneviyat, Drama, ve Biyografi bölümü, diğerleri arasında. SnagFilms’deki filmler bir sıraya kaydedilebilir, böylece geri dönebilir ve daha önce kaydettiğiniz filmleri kolayca izleyebilirsiniz. Ancak bunu yapmak için SnagFilms kullanıcı hesabınıza giriş yapmalısınız (ücretsizdir).

SnagFilms’de Ücretsiz TV Şovları

SnagFilms’i ücretsiz TV şovlarını izlemek için de kullanabilirsiniz, ancak şu anda aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir seçim yok. Filmler gibi, SnagFilms’deki şovlardan bazıları türlere göre kategorize edilirken diğerleri gibi bölümler halinde yer alır. Suçsuz TV ve Suçlu zevkler.

SnagFilms Koleksiyonları

SnagFilms, belgeselleri kullanıcılara koleksiyonlar halinde sunmak için benzersiz bir yönteme sahiptir. SnagFilms’in editörleri tarafından sizin için seçilmiş videoları bulmanın ilginç bir yolunu sunar. Daha yeni koleksiyonlardan bazıları arasında “Yıldız Olmadan Önce”, “Tarih Dersleri” ve “Gururu Kutlamak” bulunuyor. Kullanıcılar ayrıca SnagFilms film kitaplığından sıfırdan koleksiyonlar oluşturabilir veya mevcut bir koleksiyonu yeniden düzenleyebilir.

SnagFilms’deki Ağlar

SnagFilms’de filmleri izlediğinizde, takipçilerinize film önerme veya en sevdiğiniz belgeselleri Facebook ve Twitter’da arkadaşlarınızla paylaşma olanağına da sahip olacaksınız.

SnagFilms’e Erişim

Bilgisayarınızda SnagFilms’e erişebilmenin yanı sıra, iPhone, iPad, Android, akıllı TV’ler, Kindle, Windows ve diğer cihazlar için kullanılabilen SnagFilms için ücretsiz uygulamalar vardır. SnagFilms’teki bazı videolar yetişkin bir izleyici kitlesine yöneliktir ve bu nedenle bu videolara yalnızca belirli bir yaşın üzerindeyseniz erişilebilir. Bu tür filmleri veya TV şovlarını izlemeden önce doğum tarihinizi girmeniz istenecektir. SnagFilms’den filmler genellikle Hulu, IMDb, XFINITY TV, Huffington Post, kar amacı gütmeyen kuruluşlar, bloglar ve daha fazlası gibi bağlı sitelerinde de gösterilir.

SnagFilms Filmlerini Nerede Alır

SnagFilms, belgesel filmlerini PBS, National Geographic ve film yapımcılarının sunumlarından alıyor.