Skip to content

Ücretsiz Emoji Yapımcıları

24 de Mayıs de 2021

Bilinmesi gereken

  • PiZap, Disney Emoji Maker, Angel Emoji Maker, Emotiyou veya Emojibuilder gibi çevrimiçi bir emoji oluşturucu kullanın.
  • Windows cihazları için, kişiselleştirilmiş emojiniz için binlerce tasarım arasından seçim yapmanızı sağlayan Moji Maker masaüstü programını deneyin.
  • Bitmoji (iPhone ve Android için) veya Emoji Me Animated Faces gibi bir emoji oluşturma uygulamasını deneyin.

Bu makale, kendi emojilerinizi kolayca oluşturmak için ücretsiz emoji oluşturucuların nasıl kullanılacağını ve ardından bunları Facebook Messenger, WhatsApp, e-posta, metin ve diğerleri aracılığıyla nasıl göndereceğinizi açıklar.

Bilgisayarınızdan Özel Bir Emoji Nasıl Oluşturulur

Özel bir emoji oluşturmanın en kolay yollarından biri, bunu çevrimiçi yapmaktır. Tek yapmanız gereken emoji oluşturucu web sitesini ziyaret etmek, emojinizin nasıl görünmesini istediğinize karar vermek ve ardından emojiyi bir resim dosyası olarak kaydetmek. Yazılım veya uygulama indirmeye gerek yoktur. piZap, ücretsiz bir çevrimiçi emoji oluşturucuya sahip bir web sitesi örneğidir. PiZap ile özel bir emoji nasıl yapılır:

Lidya Nada / Unsplash
  1. Emojinizin çerçevesini seçmek için herhangi bir emoji gövdesine tıklayın. Kadınlar, erkekler, çocuklar, küreler, şekiller, uzaylılar ve daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz.

  2. Gözler, ağız, kulaklar gibi yüz özelliklerini seçmek için sayfanın üst kısmındaki çıkartmalar düğmesini tıklayın. Gözlükler, pırıltılar, çiçekler, şapkalar ve daha fazlası gibi aksesuarlar da ekleyebilirsiniz.

  3. Emojinizin yüzüne veya vücuduna bir öğe ekledikten sonra, nesneleri istediğiniz yere sürükleyip bırakarak boyutunu ve konumunu ayarlayabilirsiniz.

  4. Metin eklemek için sayfanın üst kısmındaki metin düğmesini tıklayın, bir metin balonu seçin ve emojinize eklemek istediğiniz metni yazın.

  5. Bir kesme aracı ve bir boya fırçası aracı, emojinizi özelleştirmek için kullanabileceğiniz diğer iki seçenektir. İlki, gerçekten kişiselleştirilmiş bir görünüm için emojinize ikinci bir görüntü aktarmanıza izin verir ve fırça, istediğiniz her şeyi serbestçe çizmek için kullanılabilir.

  6. Tıklayın Kayıt etmek emojiyi bilgisayarınıza PNG resmi olarak kaydetmeyi tamamladığınızda. The Paylaş düğmesi, emojiyi Facebook, e-posta, Tumblr ve diğer siteler üzerinden paylaşmanıza ve emojiye bir bağlantı kopyalamanıza veya Dropbox, Google Drive ve diğer bulut depolama sitelerine kaydetmenize olanak tanır.

Diğer Emoji Oluşturma Seçenekleri

Başka bir ücretsiz emoji oluşturucu web sitesi, her yaştan kullanıcının kullanması kolay ve emojinizi bilgisayarınıza kaydetmenize veya Twitter veya Facebook üzerinden paylaşmanıza olanak tanıyan Disney Emoji Maker’dır. Çevrimiçi emoji yapmanın diğer yolları da Angel Emoji Maker, Emotiyou ve Emojibuilder’dır. Windows 10 veya Windows mobil cihazınız varsa, Moji Maker masaüstü programı ile kendi emojinizi de oluşturabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş emojiniz için binlerce tasarım arasından seçim yapın ve bir tane oluşturmayı tamamladığınızda, onu kaydedebilir ve doğrudan uygulamadan başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Mobile Emoji Maker Uygulamaları

Emojinizi telefonunuzdan veya tabletinizden kullanmayı planlıyorsanız, kullanmak istediğiniz şey bir emoji oluşturucu uygulamasıdır. İşte deneyebileceğiniz birkaç tane.

Bitmoji

Bitmoji ile özel bir emoji yaparken yanlış gidemezsiniz. Uygulama (iPhone ve Android için) kullanımı çok eğlencelidir ve tonlarca seçeneğe sahiptir ve işiniz bittiğinde, Bitmoji klavyeyi kullandığınızda onu diğer uygulamalarınız aracılığıyla paylaşmak daha kolay olamazdı. Bitmoji’yi kullanmak diğer benzer emoji yaratıcılarından daha kolaydır çünkü zaten birçok insanın zaten kullandığı Snapchat ile oturum açabilirsiniz. Ayrıca, kendinizin en gerçekçi görünen emoji klonunu yapmak için bir selfie çekebilir ve bunu emojinizle karşılaştırabilirsiniz – baş ve göz şekli, cilt tonu ve saç modeli seçmek gibi emojinizi gerçekten özelleştirmek için her türlü öğe mevcuttur.

Emoji Me Hareketli Yüzler

iPhone ve iPad kullanıcıları ayrıca Emoji Me Hareketli Yüzler ile özel emoji oluşturabilirler. Bu emoji oluşturucu ile emojiniz otomatik olarak bir GIF gibi hareket eder ve bu, birisine gönderdiğinizde orada duran bir emojiden çok daha eğlencelidir. Emoji Me ile kendi emojinizi oluşturmaya başlamak için bir kadın veya erkek yüz seçin ve ardından beğeninize göre özelleştirin. Yüz şeklinizi ve ten renginizi, saç stilinizi, göz / dudak / burun / kulak şeklinizi ve renginizi ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz – bir taneden fazlası var trilyon Yapabileceğiniz kombinasyonlar, böylece sizinkinin gerçekten benzersiz olabileceğine bahse girebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, emojiniz el sallayan, “teşekkür ederim” diyen, gülen ve daha fazlası gibi birçok farklı sürümde otomatik olarak kullanılabilir hale gelir; İsterseniz başkaları için ödeme yapabilirsiniz. Beğendiğiniz bir emoji seçtikten sonra, onu mesajlaşma uygulamalarınız üzerinden paylaşın.