Skip to content

Ücretsiz Kindle Romance Books için En İyi 20 Yer

5 de Nisan de 2021

Ücretsiz Kindle romantizm kitapları, bulabileceğiniz en kolay ücretsiz kindle kitap türlerinden biridir. Aslında, tanıdığım aşk hayranları yıllardır bir aşk kitabına para harcamadılar. Pek çok ücretsiz Kindle romantizm kitabı var, hangisini okumak istediğinizi bulmak için bazı zor seçimler yapmanız gerekecek. İyi ki hepsi ücretsiz, böylece isterseniz hepsini indirebilirsiniz. Ücretsiz Kindle romantizm kitaplarının çoğu aşağıdaki gibi alt kategorilere ayrılmıştır: Paranormal, Fantezi, Çağdaş, ve Bayram böylece tam olarak beğendiğiniz kitap türünü bulmak için onu daraltabilirsiniz. Ücretsiz kitaplar ve diğer okuma materyalleri edinmenin daha fazla yolunu arıyorsanız, ücretsiz sesli kitaplar ve ücretsiz köşe kitapları listemize göz atın. İPhone için bir okuma uygulaması veya Android için bir e-Kitap okuyucu ile e-Kitapları mobil cihazınıza koyabilirsiniz. Romantik kitaplar bazen sadece sınırlı bir süre için ücretsizdir. İndirmeden önce hala ücretsiz olduklarını doğruladığınızdan emin olun, aksi takdirde ücretlendirilebilirsiniz.

Amazon’un Ücretsiz Romantik e-Kitapları

Bu listedeki web sitelerinin çoğu Kindle kitaplarını almak için doğrudan Amazon’a gidiyor, bu nedenle önce Amazon’u ziyaret etmek, ücretsiz romantizm e-Kitapları bulmanın en iyi yolu olabilir. Buradaki Kindle kitapları, Amazon’daki en iyi 100 ücretsiz romantik kitaptır ve liste her saat güncellenir. Amazon’un içinde Romantik tür yaklaşık 20 alt bölümdür, örneğin Fantastik, Tatiller, Afrikalı Amerikalı, İlham Verici, LGBT, Temiz ve Sağlıklı, Doğaüstü, Spor, Kovboylar, ve Çağdaş. Bazı romantik e-Kitaplar, Amazon’un Kindle Mağazasının Sınırlı Süreli Teklifler bölümünde de bulunabilir; burada kitapları yıldız derecelendirmesine göre doldurabilir ve ortalama müşteri inceleme veya yayın tarihine göre sıralayabilirsiniz.

eOkuyucuIQ

EReaderIQ'da ücretsiz romantik kitaplar

EReaderIQ’da ücretsiz romantik kitaplar bulmak daha kolay olamazdı. İstediğiniz Kindle kitabını bulmanıza yardımcı olacak bir dizi sıralama ve filtreleme seçeneği vardır. Sonuçlar uzunluğa göre filtrelenebilir ve incelemelere, derecelendirmelere veya eklenme tarihine göre sıralanabilir. Fiyatın en son ne zaman doğrulandığını hemen görürsünüz, böylece indirme bağlantısını tıklamadan önce fiyatın hala ücretsiz olduğundan emin olabilirsiniz. Bu romantik e-Kitap sitesinin gerçekten benzersiz bir özelliği, yalnızca gece yarısından beri veya 24 saat, yedi gün veya 30 gün önce ücretsiz olan kitapları gösterebilmenizdir. Diğer bir seçenek de, son ziyaretinizden bu yana ücretsiz olan e-Kitaplardır.

FreeBooksy

FreeBooksy'de ücretsiz romantik kitaplar

FreeBooksy’da güzel bir ücretsiz romantizm Kindle kitap koleksiyonu da mevcuttur ve bazı kitaplar Kindle dışında bir cihazda okumak istiyorsanız bir Nook veya Apple indirmesi seçmenize izin verir. Google ve Kobo genellikle diğer seçeneklerdir. Her kitabın, indirmeden önce okuyabileceğiniz bir açıklama bölümü vardır. FreeBooksy, e-posta güncellemelerine ücretsiz olarak kaydolmanıza izin verir ve sahip olduğu seçenekler çok güzel. Yeni aşk kitapları eklendiğinde (ve / veya diğer türlerden herhangi biri) güncellemeler almayı seçebilir ve bunların günlük veya haftalık olarak gelmesini sağlayabilirsiniz. Kitapları hangi cihazda okuyacağınızı da söyleyerek size gönderilen belirli indirme bağlantılarını alabilirsiniz.

Halk Kütüphanenizde OverDrive

OverDrive'da ücretsiz romantik kitaplar

OverDrive, tıpkı normal bir kağıt kitabı kontrol ederken yaptığınız gibi binlerce katılımcı kütüphaneden ücretsiz Kindle romantizm kitaplarını ödünç almanızı sağlar. Gerçek bir kütüphane kitap ödünç verme programına benzer şekilde, birkaç hafta sonra e-Kitabınız Kindle’ınızdan otomatik olarak çıkarılacaktır. OverDrive’ın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için, Kindle kitaplarını bir halk kütüphanesinden nasıl ödünç alacağınız konusunda Amazon’un müşteri hizmetlerine bakın.

Birçok kitap

ManyBooks'ta ücretsiz romantik kitaplar

ManyBooks’ta binden fazla ücretsiz romantik e-Kitap mevcuttur. Kitapları başlığa, alt başlığa, yazara ve dile göre arayabilirsiniz. Bir eKitap seçtikten sonra, indirme sayısı, kelime sayısı, yayınlanma tarihi, incelemeler, özet ve hatta kitaptan bir alıntı gibi onunla ilgili tüm ayrıntıları görebilirsiniz. ManyBooks’taki ücretsiz e-Kitaplar Kindle’ın AZW, PDF, MOBI, RTF, EPUB ve diğerleri gibi çeşitli formatlarda indirilebilir. ManyBooks’taki tüm e-Kitaplar için, yeni ücretsiz kitaplar çıktığında güncel kalmak için RSS okuyucunuzda kullanabileceğiniz bir RSS beslemesi mevcuttur.

OHFB.com (OneHundredFreeBooks)

OHFB'de ücretsiz romantik kitaplar

OHFB web sitesinde gezinmek çok basit ve keyfini çıkarabileceğiniz pek çok ücretsiz romantik e-Kitap var. Sadece sizi ilgilendiren bir Kindle kitabı seçin ve kısa bir açıklama ve onu Amazon’a indirmek için bir bağlantı ile karşılaşacaksınız.

E-Okuyucu Cafe

EReader Cafe'de ücretsiz romantik kitap

EReader Cafe, romantizm gibi birçok türde Kindle pazarlıklarına ve bedava oyunlara sahiptir. The eReader Cafe’de bulduğunuz her romantik e-Kitap sizi Amazon’un indirme sayfasına götürür, böylece Kindle kitabının açıklamasını, kullanıcı incelemelerini ve daha fazlasını bulabilirsiniz. Ancak siteden ayrılmadan önce e-Kitabın kapağını, adını ve yazarını, bir açıklamayı ve bir derecelendirmeyi görürsünüz. Genellikle hem Kindle hem de Nook indirme bağlantıları mevcuttur. Güncellemeler için web sitesini izlememeyi tercih ediyorsanız, eReader Cafe e-postalarına abone olun ve Romantik Siteye her yeni romantik e-Kitap eklendiğinde e-posta almak için.

DailyCheapReads.com

DailyCheapReads.com'da ücretsiz kitap kategorisi sayfası

DailyCheapReads.com’da büyük oranda indirim yapılan birçok kitap kategorisi vardır, ancak aynı zamanda Bedava Kindle kitapları mevcuttur. Ücretsiz e-Kitapların her türü aynı bölümde kategorize edilmiştir; bu, diğerleri arasında romantik kitaplar bulmanın bu listedeki diğer web sitelerinden bazıları kadar kolay olmadığı anlamına gelir. Romantik kitaplar için özel bir kategori var, ancak hepsi ücretsiz değil – bazıları indirimli bir fiyata sunuluyor.

Freebook Elek

Freebook Sifter'da ücretsiz kitaplar

Freebook Sifter, Barnes & Noble, Amazon ve diğer yerlerden toplanan binlerce ücretsiz romantizm e-Kitabına sahiptir. Yeni eklenen e-Kitaplar size günlük olarak e-posta yoluyla gönderilebilir ve ayrıca kitap arayabilir ve türlere göz atabilirsiniz. Yeni kitaplarla ilgili e-postalara kaydolmak için Günlük Uyarılar formunu kullanın.

Shelfbuzz

Shelfbuzz'da ücretsiz romantik kitap

Shelfbuzz’da daha fazla ücretsiz romantik e-Kitap bulunabilir. Her bağlantı sizi doğrudan o kitabın indirme sayfasına götürür. Shelfbuzz ile ilgili sevdiğim bir şey, her gönderinin altında tüm gün öne çıkan kitaplara bir bağlantı içermesi, bu da sizi Amazon’a götürüyor ve her ücretsiz kitabı tek bir sayfada listeliyor. Bu, istediğiniz kitapları indirmeyi daha da kolaylaştırır.

Mürekkep Piksel

Pixel of Ink kitap indirmeleri

Pixel of Ink her gün güncellenir ve neredeyse her seferinde ücretsiz olarak alabileceğiniz yepyeni romantik Kindle kitaplarını içerir. Pixel of Ink’te her kitap için kısa bir özet, kapak fotoğrafı, yazarın adı ve Amazon’daki indirme sayfasına doğrudan bağlantı gibi temel ayrıntılar gösterilir. Yeni eklenen e-Kitapları kaçırmadığınızdan emin olmak için Pixel of Ink’in ücretsiz e-posta aboneliğine kaydolduğunuzdan ve Facebook ve Twitter sayfalarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Dijital Kitaplıklar

DigiLibraries'de ücretsiz romantik kitaplar

DigiLibraries, yüzlerce ücretsiz romantik Kindle kitabı içerir ve bunları indirmek için bir kullanıcı hesabına bile ihtiyacınız yoktur. Web sitesinde gezinirken bir kitabın açıklamasını, yazarını ve kapak resmini net bir şekilde görebilirsiniz ve herhangi bir kitaba tıklamak size başkalarıyla birlikte okuma ve yorum bırakma seçeneği sunar. Burada inceleyebileceğiniz bir romantik kurgu türü var, ancak bazı türler böyle adlandırılmadan romantizm olarak kabul edilir. Erotica bir örnektir. Bu romantik e-Kitaplardan bazıları, PDF, MOBI ve EPUB gibi çeşitli dosya biçimlerinde mevcuttur.

Free-Ebooks.net

Free-Ebooks.net'te ücretsiz romantik kitaplar

Free-Ebooks.net, en yeni, derecelendirme, en popüler ve alfabetik olarak sıralayabileceğiniz 200’den fazla ücretsiz romantik e-Kitap içerir. Her ay beş ücretsiz indirme alırsınız. Farenizi üzerine getirdiğinizde bir kitabın özeti gösterilir, bu da daha fazla bilgi için indirme sayfasını ziyaret etmek zorunda kalmadan romantik kitaplara göz atmayı gerçekten kolaylaştırır. Ayrıca o e-Kitabı kaç kişinin indirdiğini ve ilk ne zaman yayınlandığını da görebilirsiniz. Free-Ebooks.net ile ücretsiz bir hesap oluşturduktan sonra, romantik kitapları PDF ve bazen de TXT formatında indirebilirsiniz.

BookBub

BookBub'da ücretsiz ve indirimli romantik kitaplar

BookBub, Amazon, iTunes ve Kobo gibi çeşitli kaynaklardan indirebileceğiniz birçok farklı türde, zamana duyarlı ücretsiz e-Kitaplara sahip bir web sitesidir. BookBub’da ücretsiz romantik Kindle kitaplarını barındıran birkaç bölüm vardır, örneğin: Zamanda Yolculuk Romantizmi, Karanlık Romantik ve Erotik, Tarihi Romantizm, ve Erotik romantizm. Her kitabın profil sayfasında bir özet ve kitabın tam bir açıklaması bulunur. Ayrıca, e-Kitapları Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabilmeniz için sosyal düğmeler de dahildir. Ücretsiz e-Kitaplar sayfasını ziyaret etmediğiniz sürece indirimli kitaplar da bulabilirsiniz. Örneğin, belirli bir romantik tür seçmek, yalnızca ücretsiz kitaplar göreceğiniz anlamına gelmez.

Booktastik

Booktastik'te ücretsiz romantik kitaplar

Bootastik, birçok kitap için incelemeler ve derecelendirmelerin yanı sıra ücretsiz olarak indirebileceğiniz bazı ücretsiz romantik Kindle e-Kitaplarına sahiptir. Booktastik’te romantizm kategorisi altında ücretsiz Kindle kitapları bulmak zor olabilir çünkü aynı zamanda karışık, ucuz, indirimli kitaplar da var. Booktastik’te, bazıları romantik türde olan sadece ücretsiz Kindle kitaplarına ev sahipliği yapan ücretsiz bir bölüm var. Bazı e-Kitaplar Amazon’u gösterirken, diğer indirmeler sizi iTunes, Kobo veya Barnes & Noble’a götürür.

Romantizm

RomanceDeals kayıt sayfası

Doğrudan gelen kutunuza gönderilen ücretsiz ve indirimli Kindle kitaplarını almak için RomanceDeals’a kaydolun. E-postalar haftada en az bir kez, ancak günde bir defadan fazla gönderilmez. E-postalar, e-Kitabın bir resmini, anlaşmanın sona erdiği bir açıklamayı ve Amazon, Barnes & Noble vb.

Centsless Books

Centsless Books'ta ücretsiz romantik kitaplar

Centsless Books, tahmin edeceğiniz gibi, bir kuruşa bile mal olmayan romantik Kindle kitaplarına sahiptir! Site, internette bulduğu en popüler e-Kitaplarla her saat güncellenir. İndirme sayfasına doğrudan bağlantılar almak için Centsless Books web sitesinde arama yapabilir ve göz atabilir, ayrıca e-posta güncellemelerini almak için ücretsiz abone olabilirsiniz.

Ücretsiz Kindle Kitapları ve İpuçları

Free Kindle Books and Tips'de ücretsiz romantik kitap

Ücretsiz Kindle Kitapları ve İpuçları, Kindle bilgilerinin yanı sıra romantik e-Kitaplar gibi düzinelerce ücretsiz ve indirimli kitap türleriyle doludur. Amazon’un e-Kitaplarla ilgili açıklaması, Ücretsiz Kindle Kitapları ve İpuçları’nın web sitesinde gösterilmektedir ve indirme bağlantıları Amazon’un web sitesine doğrudan bağlantılardır. Romantik Kindle kitapları yalnızca sınırlı bir süre için ücretsiz olduğundan, en iyisi güncellemeler ile güncel kalmaktır, böylece süresi dolmadan tekliflerden yararlanabilirsiniz. Bunu ücretsiz e-posta hizmetiyle ve sosyal medya hesaplarını kontrol ederek yapabilirsiniz.

eBookDaily

EBookDaily'de ücretsiz romantik kitap

eBookDaily, ücretsiz romantik Kindle kitapları almanın harika bir yoludur çünkü burada bulacağınız kitaplar genellikle sadece bir gün için ücretsizdir ve web sitesinin kullanımı çok basittir. Bulana kadar bu sayfayı aşağı kaydırın. Romantik bölüm ve hala ücretsiz olup olmadıklarını açıkça göreceksiniz. Ayrıca Amazon’un web sitesindeki yıldız derecelendirmesi ve yorum sayısı da mevcuttur. Açıklamasını okumak için fareyi Kindle kitaplarından birinin üzerine getirin ve e-Kitabı indirmek için doğrudan Amazon.com’a gitmek için indirme düğmesini seçin. Eski günlerdeki ücretsiz Kindle kitaplarını da görüntüleyebilirsiniz, ancak bunu yapmak için bir hesap oluşturmanız gerekir (ücretsizdir). EBookDaily ile bir hesap açarsanız, e-posta uyarıları da alırsınız. E-postalar, her gün gelen kutunuza gönderilen romantizm kategorisindeki (veya seçtiğiniz herhangi bir kitap) üç ücretsiz Kindle kitabından oluşur.

PixelScroll

PixelScroll'da ücretsiz kitap

PixelScroll’da bazıları tamamen ücretsiz ve romantik tür altında pek çok kitap var. PixelScroll’daki her kitap bir açıklama, resim ve ücretsiz olarak indirmek için Amazon’un web sitesine doğrudan bağlantı gösterir. PixelScroll’un Kindle kitap sürümleriyle güncel kalmak için, ücretsiz e-posta abonelik hizmetine kaydolabilir ve yeni gönderiler için sosyal medya sayfalarını izleyebilirsiniz.