Skip to content

Ücretsiz Robux Nasıl Elde Edilir

5 de Mayıs de 2021

Bir Roblox oyuncusuysanız, muhtemelen her zaman daha fazla Robux elde etmenin bir yolunu arıyorsunuz. Platformun sanal para birimi sürekli talep görmektedir ve yükseltmeler satın almanıza, avatarınız için yeni bir görünüm elde etmenize, değerli kaynakların kilidini açmanıza veya diğer oyun avantajları elde etmenize olanak tanır. Robux, doğrudan Roblox Corporation’dan (400 R $ maliyeti 4,99 $, 800 R $ 9,99 $ vb.) Veya üçüncü taraf bir satıcıdan satın alınabilir. Ancak, gerçek para harcamakla ilgilenmiyorsanız, aşağıda belirtilen yöntemlerden birini kullanarak ücretsiz Robux da alabilirsiniz. Ücretsiz Robux ürettiğini iddia eden web’de dolaşan birçok sözde korsan var, ancak bunlar çoğunlukla yanıltıcı dolandırıcılık olma eğilimindedir ve hatta kötü amaçlı yazılımlarla dolu yazılımları indirmenize neden olur. Robux’u edinme söz konusu olduğunda, kaç web sitesi sizi aksi yönde ikna etmeye çalışırsa çalışsın, basit bir kısayol veya hile yoktur.

Bir Arkadaşınızı Roblox’a Önerin

Roblox Ortaklık Programı, Robux’u kazanmanın oldukça kolay bir yoludur ve oyuna yeni oyuncular dahil olduğunda ve daha sonra bir satın alma işlemi yaptığında sizi ödüllendirir.

Bu yönlendirmeler için uygun krediyi alabilmek için, önce paylaşmak istediğiniz sayfalar için özel bağlantılar oluşturmanız gerekir. Bu, belirli bir oyun, bir giysi parçası gibi bir eşya veya Roblox platformundaki hemen hemen her şey olabilir. Bu bağlantıları e-posta, metin ve sosyal medya hesaplarınız aracılığıyla paylaşmanızı öneririz. Tavsiye ettiğiniz kişi bir şey satın aldığında, Robux’daki satın alma fiyatının% 5’ini otomatik olarak alırsınız. Bu bağlantıları oluşturma hakkında daha fazla bilgi için Roblox Ortaklık Programı SSS bölümünü ziyaret edin.

Roblox İnşaatçılar Kulübü’nün bir parçası olun

Yukarıda belirtildiği gibi, bir kuruş harcamak zorunda kalmadan kendi Roblox oyunlarınızı oluşturabilirsiniz. Tek gereken biraz zaman ve marifet. Bununla birlikte, Roblox Builders Club’a ücretli bir abonelik, oyun yaratıcılarına özel bir satış ve ticaret pazarına erişim gibi ek avantajlar sağlar (aşağıya bakın). Kulübün bir parçası olmak, üyelik seviyenize (Classic, Turbo veya Outrageous) bağlı olarak alınan miktarla birlikte 100 R $ imza bonusu ve günlük Robux temettü içerir.

Builders Club Pazaryeri’nde Alım Satım

Builders Club Marketplace’te herhangi bir ücretsiz broşür almayacak olsanız da, sanal bir tüccar olarak hareket ederek önemli miktarda değerli Roblox para birimi kazanabilirsiniz.

Roblox Marketplace'in bir ekran görüntüsü.

Kendi yarattığınız özelleştirilmiş kıyafetleri (gömlek, pantolon veya tişört) satmak, bir araya getirdiğiniz modaların diğer oyuncuların sanal paralarını kullanmaları için yeterince cazip olduğunu varsayarsak, Robux kasalarınızı zamanla şişirebilir.

Kendi Roblox Oyununuzu Oluşturarak Ücretsiz Robux Alın

Roblox’un kalbi, oyuncu tabanının, özellikle de kendi oyunlarını yaratmayı tercih edenlerin hayal gücünde yatıyor.

Oyuncular tarafından oluşturulan popüler Roblox oyunlarının ekran görüntüsü.

Bir şeyler inşa etmeyi denemek isteyen herkesin kullanabileceği güçlü Roblox Studio ile yeni oyunlar etkileyici bir oranda piyasaya sürülür. Oyun içi satın alımlar sunarak gerçek gerçek para birimi kazanabilirken, Robux’u toplamak için yaratımınızın belirli unsurlarından para kazanabilirsiniz. Oyununuz popülerlik kazandıkça, sanal bankanızdaki Robux miktarı da artacaktır. Bu öğeler arasında, oyununuzu oynayan kişiler tarafından kendilerine özel yetenekler ve diğer avantajlar sağlamak için satın alınabilen Oyun Geçişleri bulunur. Bu geçişlerin fiyatını belirlersiniz ve bunları istediğiniz belirli miktarda Robux karşılığında satarsınız. Ek olarak, oyununuzu oynamak için bir erişim ücreti talep edebilirsiniz.

GrabPoints ve Puanlardan Ücretsiz Robux Alın

Bu, Robux’u kazanmanın benzersiz bir yoludur, ancak zaman ayırmaya istekliysen, oldukça iyi işliyor.

Robux hediye kartının resmi.

Roblox
GrabPoints ve PointsPrizes, anketleri tamamlayarak, ücretsiz ürün tekliflerine kaydolarak, bilgilendirici web formlarını doldurarak, videoları izleyerek ve daha fazlasını yaparak platformlarında puan biriktirmek için binlerce farklı fırsat sunar. Bu puanlar daha sonra satıcı hediye kartlarından bitcoin ödemelerine kadar birçok farklı ödül türünden biri için nakde çevrilebilir. Bu ödül seçeneklerinden biri, kazandığınız puanların sayısına bağlı olarak yükselen değerle Robux olur.