Skip to content

UniPDF İncelemesi

11 de Mayıs de 2021

UniPDF ücretsiz bir PDF to Word dönüştürücüsüdür, yani bir PDF’yi DOC formatında kaydedebilir. Kullanımı gerçekten çok kolaydır, hızlı bir şekilde indirir ve yükler ve bunun gibi diğer programlarda bulunan kafa karıştırıcı seçenekleri atlar. Ayrıca, tümü aşağıda listelenen bir dizi ek dosya biçimine PDF’den dönüştürebilirsiniz.

UniPDF PDF’leri Nasıl Dönüştürür?

UniPDF, Windows için PDF’leri dönüştüren bir masaüstü programıdır. Bilgisayarınızda depolanan tek bir PDF dosyasını içe aktarmanıza olanak tanır. Ayarlarda, programın dilini değiştirme, dönüştürülen dosyaların nereye kaydedileceğini seçme ve PDF’yi Word’e veya bir görüntü biçimine dönüştürürken hangi Word ve / veya görüntü dosyası biçiminin (aşağıdaki listeden) kullanılacağını seçme seçenekleri vardır. Aynı anda birden fazla PDF’yi Word’e dönüştürmeniz gerekiyorsa ve / veya çevrimiçi bir alternatif istiyorsanız (yazılım indirme gerektirmez), FreeFileConvert’ı deneyin.

UniPDF Çıktı Formatları

DOC, RTF, JPG, BMP, TIF, PNG, GIF, PCX, TGA, TXT, HTML

UniPDF Sınırlamaları

Bu ücretsiz PDF’den DOC’a dönüştürücü, kullanımınızı günde üç dönüşümle sınırlar. Bazı PDF dönüştürücüler aynı anda birden fazla dosyayı dönüştürmenize izin verirken, UniPDF, UniPDF PRO için ödeme yapmadığınız sürece toplu dönüştürmeleri desteklemez. Ücretli sürüm ayrıca UniPDF’yi ticari / iş ortamında yasal olarak kullanmanın tek yoludur. Yukarıda listelenen çıktı biçimlerinden de görebileceğiniz gibi, UniPDF, Microsoft Word’de kullanılan en yeni DOCX biçimini desteklemez. PDF to DOCX diğer PDF dönüştürücüler tarafından desteklenmektedir, PDFMate PDF Converter Free bir örnektir.

UniPDF Üzerine Son Düşünceler

UniPDF’nin kullanımı süper basittir. PDF’yi bir çırpıda programa sürükleyip bırakabilir ve ardından dönüştürme türü olarak kullanmak için önceden ayarlanmış çıktı biçimlerinden herhangi birini hızla seçebilirsiniz. Rahatsız edici bulabileceğiniz bir şey, Word biçimini DOC veya RTF (UniPDF’de desteklenen yalnızca iki belge dosyası biçimi) olarak değiştiriyorsanız, bunu yapmak için ayarlara gitmeniz gerektiğidir. Yapması zor değil, ancak bazı PDF dönüştürücülerinin size yaptırmadığı fazladan bir adımdır. Birkaç PDF’yi DOC formatına dönüştürdük ve yazı tipinin, resimlerin ve metnin hepsinin doğru yerlerde olduğunu ve PDF ile neredeyse aynı göründüğünü, yalnızca düzenlenebilir olduğunu gördük, bu harika.