Skip to content

Uygulamaları iPad’e Nasıl İndirebilirim?

8 de Mayıs de 2021

İPad’de yerleşik olarak bulunan uygulamalar temel görevler için kullanışlıdır, ancak onu mutlaka kullanılması gereken bir cihaz yapan, üzerine yüklediğiniz uygulamalardır. İPad’inizi, App Store’dan doğrudan cihazınıza indirilen ücretsiz ve ücretli uygulamalarla kişiselleştirin. iTunes artık iOS uygulamaları için gidilecek yer değil. Bunun yerine, uygulamaları satın almak ve iPad’inize ücretsiz uygulamalar indirmek için App Store’a gidin; bu, uygulamaları bilgisayardan aktarmaktan daha uygundur. Bir uygulamayı silerseniz ve daha sonra geri almak isterseniz (ücretli uygulamalar için geri ödeme yapmadan), işlem basittir.

İPad’e Uygulama Ekleme

İPad’inizdeki App Store’dan ücretsiz uygulamalar indirmek ve ücretli uygulamalar satın almak kolaydır. Zor kısım, geniş seçeneklerden istediğiniz uygulamaları seçmektir. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

 1. Simgesine dokunun. Uygulama mağazası app.

 2. Uygulama, yeni ve önerilen uygulamaları içeren Bugün ekranında açılır. Daha geniş bir uygulama ve uygulama kategorisi seçimi görmek istiyorsanız, ekranın altına gidin veöğesine dokunun. Uygulamalar.

  İPad'deki App Store'da Bugün ekranındaki uygulamalar simgesi

 3. Yüklemek istediğiniz bir uygulamayı bulmak için, adına göre arayın veya Bugün veya Uygulamalar ekranlarındaki uygulamalara göz atın. Oyun arıyorsanız Oyunlar ekranın altında. Üretkenlik, grafikler, yaşam tarzı ve diğerleri gibi kategorilere göz atmak için üzerine dokunun. Arama ve kategoriyi girin.

  İPad'deki App Store'daki Oyunlar sekmesi

 4. Geliştiricinin incelemelerini, derecelendirmelerini, ekran görüntülerini ve yorumlarını içeren bilgi ekranını açmak için bir uygulamaya dokunun. İstediğiniz bir uygulamayı bulduğunuzda Almak ücretsiz uygulamalar için veya ücretli uygulamaların fiyatı.

  İPad'deki App Store'daki al düğmesi

 5. Dokunmak Yüklemek ücretsiz uygulamalar için veya Satın Al İndirmeyi onaylamak için ücretli uygulamalar için.

  İPad'deki App Store'daki yükle düğmesi

 6. Apple Kimliğinizi girmeniz istenebilir. İndirme işlemi başlar ve kısa süre sonra uygulama iPad’inize yüklenir ve kullanıma hazır hale gelir.

İPad’inizde uygulamaları indirirken veya güncellerken sorun mu yaşıyorsunuz? İPhone’da Çözümlerimiz Var Uygulamaları İndirmeyecek mi? Düzeltmenin 11 Yolu (endişelenmeyin; iPad’ler için de geçerlidir).

Uygulamaları iPad’e Yeniden İndirme

Bir uygulama iPad’inizden silindikten sonra onu yeniden indirip yükleyebilirsiniz. Artık App Store’da bulunmayan öğeler dışında, iTunes ve App Store’dan geçmişte satın aldığınız tüm öğeler her zaman kullanılabilir. Daha önce iPad’inizden kaldırdığınız bir uygulamayı geri almak için:

 1. Simgesine dokunun. Uygulama mağazası iPad’inizdeki uygulaması.

 2. Bugün ekranının sağ üst köşesindeki resminize veya avatarınıza dokunun. Avatarınız ayrıca Oyunlar, Uygulamalar ve Güncellemeler ekranlarının üst kısmında da bulunur.

  İPad'de App Store hesap avatarı

 3. İçinde Hesap ekran, dokunun satın alındı.

  İPad için App Store'da Hesap'ta satın alınan düğme

 4. Dokunmak Bu iPad’de değil yüklü olmayan önceden indirilmiş uygulamaları görmek için.

  İPad'deki App Store'daki bu iPad sekmesinde değil

 5. Geçmişte iPad’inizden kaldırdığınız uygulamalar arasında gezinin. İstediğiniz birini bulduğunuzda, indir Yeniden yüklemek için simgesine dokunun. Bazı durumlarda sizden Apple Kimliğiniz istenebilir, ancak genellikle indirme hemen başlar.

  İPad'deki App Store'daki bulut düğmesinden indirin

 6. Dokunmak Açık hemen açmak için uygulamanın yanındaki veya simgesine dokunun. Bitti Satın Alınan ekranından çıkmak için.

  İPad'deki App Store'da Aç düğmesi

Bir uygulamanız var ve beğenmediğinizi ve silmek istediğinizi fark ettiniz mi? İPad’de Uygulamaları Silme bölümünde ne yapmanız gerektiğini öğrenin.