Skip to content

Vladstudio İnceleme

19 de Haziran de 2021

Vladstudio, başka hiçbir yerde bulamayacağınız birçok benzersiz duvar kağıdına sahip ücretsiz bir duvar kağıdı web sitesidir. Ayrıca, ücretsiz bir kullanıcı olarak bile, normalde maliyeti olan yedi adede kadar premium duvar kağıdını indirebilirsiniz. Bilgisayar monitörünüz için normal duvar kağıtlarının ötesinde, telefonunuz veya tabletiniz de dahil olmak üzere hemen hemen her cihazda çalışan Facebook kapak fotoğrafı duvar kağıtları ve duvar kağıtları vardır. Çok sayıda ekranda harika görünmek için mükemmel boyuttadırlar. Bazı duvar kağıdı indirme sitelerinden farklı olarak, Vladstudio’nun kullanımı gerçekten kolaydır ve dağınıklıktan uzaktır, bu nedenle sadece birkaç dakika içinde harika görünen bir masaüstüne, ana ekrana veya kilit ekranına sahip olabilirsiniz.

Birçok Konuda Eşsiz Duvar Kağıtları

Vladstudio’nun gerçekten parladığı yer, çeşitli farklı konularda yüzlerce benzersiz duvar kağıdı sunmasıdır. Vladstudio’nun duvar kağıtlarının tamamı dijital sanatçı Vlad Gerasimov tarafından tasarlandı. Buradaki ücretsiz duvar kağıdı, gördüğünüz diğer duvar kağıtlarından farklıdır ve bana güvenin, bu çok iyi bir şey olabilir. Daha da iyisi, bu benzersiz tasarımların hepsinin yüksek kalitede olması, tasarımları gerçekten pop kılıyor. Birçok dijital sanatçı tek bir konuya kendini kaptırabilirken, Vladstudio’da durum böyle değil. Haritalar, uzay, çocuklar, müzik ve Noel gibi kategorilerde duvar kağıtları bulacaksınız.

Duvar Kağıtları Bulma Kolaydır

Belirli bir duvar kağıdını aramak istiyorsanız, gizlenmiş arama kutusunu kullanmak için sayfanın en altına gitmeniz gerekir. Aksi takdirde, belirli bir temayı takip eden duvar kağıtlarını bulmak için ekranın üst kısmındaki kategorilere tıklayabilirsiniz. Bir duvar kağıdı kategorisini görüntülüyorsanız, ücretsiz duvar kağıtları listesini en yeni, popüler veya ücretsiz olarak sıralayabilirsiniz. Hepsine büyük bir küçük resim sunulur, böylece indirmeyi seçmeden önce tam olarak ne alacağınızı bilirsiniz.

Vladstudio’da Ücretsiz Duvar Kağıtları Nasıl Gidilir?

Ücretsiz duvar kağıtlarından herhangi birini hemen indirebilirsiniz. Ancak, bu sitede ayrıca premium duvar kağıtları da bulunduğundan, gördüğünüz her şeyi indirmek ücretsiz değildir. Bir istisna vardır: her ücretsiz kullanıcı yedi premium duvar kağıdını ücretsiz alır. Ücretsiz bir hesap açarsanız, yedi premium sanat eserini ücretsiz olarak alabilirsiniz. Premium hesap 9,99 $’dır ve tüm premium sanat eserlerine erişmenizi ve hepsini bir kerede bilgisayarınıza kaydetme seçeneği sunar. Yedi premium olanlar da dahil olmak üzere Vladstudio’dan nasıl ücretsiz duvar kağıtları alacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Duvar Kağıtlarını İndir

Kullanıcı hesabı olan veya olmayan herkes aşağıdaki adımları izleyerek Vladstudio’dan duvar kağıtları alabilir:

 1. İndirmek istediğiniz duvar kağıdını seçin. Sadece ücretsiz olanları arıyorsanız, seçtiğinizden emin olun. Bedava veya buraya tıklayın.

 2. Önizlemeyi geçerek aşağı kaydırın ve Duvar kağıdını indir.

  Vladstudio duvar kağıdını indir düğmesi

  Dilerseniz farklı bir boyut seçerek indirebilirsiniz. Boyutu değiştir. Bu ekranda, duvar kağıdının sığmasını istediğiniz cihazı (örneğin, Apple iPad veya Huawei Mate 10) veya ekran çözünürlüğünü (iki veya üç monitöre yaymak gibi) seçme seçeneği vardır.

 3. Duvar kağıdını cihazınızdaki bir klasöre kaydedin.

Artık duvar kağıdını indirdiğinize göre, kullanmaya başlamak için bilgisayarınızdaki/telefonunuzdaki duvar kağıdını değiştirebilirsiniz.

Premium Duvar Kağıtları Alın

Yedi ücretsiz premium duvar kağıdınızı Vladstudio’dan almak için şu adımları izleyin:

 1. Kayıt sayfasını ziyaret edin ve seçin Ücretsiz kaydol.

 2. E-posta adresinizi girin ve ardından Hesabınızı oluşturun – ücretsiz!.

 3. Seç Devam et.

 4. Adresinizi onaylamak için e-postanızdaki bağlantıya tıklayın.

 5. Adınızı yazın ve bir parola girin ve ardından Değişiklikleri Kaydet.

  Vladstudio kullanıcı profili ayarları

 6. Premium bir duvar kağıdı bulun. Önizlemenin en üstünde küçük kilit simgesi olanlardır.

 7. Sayfayı aşağı kaydırın ve seçin Duvar kağıdını indirmek için kilidi açın.

  Vladstudio Sketchy, Odaklanmamış duvar kağıdı indirme sayfası

 8. Artık duvar kağıdını cihazınıza kaydedebilirsiniz.

Tüm premium, kilidi açılmış duvar kağıtlarınız kullanıcı hesabınızla bağlantılıdır.