Skip to content

Windows Arama Çalışmıyor Görünüyor, Bu Düzeltmeyi Deneyin

22 de Nisan de 2021

Ne: Windows 10 Araması birçok kullanıcı için bozuk görünüyor.
Nasıl: Windows 10 bilgisayarınızı ararken boş bir kutu görebilirsiniz.
Neden umurunda: Microsoft resmi bir yama yayınlamadan önce sorunu gidermek, Arama işlevini tekrar kullanmanıza izin verebilir.

İnternetteki çeşitli kullanıcılara ve sitelere göre, Microsoft Windows 10 araması, yalnızca arama sonuçlarının tipik olarak yaşadığı boş bir kutu göstererek çalışmıyor gibi görünüyor. Windows 10 aramasını düzeltmeyle ilgili makalelerimizden birinin Çarşamba sabahı da yüksek miktarda trafik aldığını fark ettik.

Windows Merkezi sorunu Windows’un Bing entegrasyonuna bağlar ve işleri çalışma şekline geri döndürmek için Windows kayıt defterini içeren bazı adımlar sunar. Dikkat ettikleri gibi, denemeden önce PC’nizin ve kayıt defterinin sağlam, yeni bir yedeğine sahip olduğunuzdan emin olmak önemlidir. Bu talimatları test ettik ve bulduk Windows MerkeziArama sorunundan etkilenen kendi makinemizde işe yarayan belirli adımlar listesi, bu yüzden emin olun ve deneyin. Bu daha spesifik olarak hedeflenen düzeltme sizin için işe yaramazsa, Windows 10’da Arama sorunlarının nasıl çözüleceğine ilişkin daha genel bir sorun giderme makalemiz de var. Microsoft’tan resmi bir açıklama yapılmasa da, şirket bunu araştırdığını tweetledi ” birkaç Office 365 sorunu “Çarşamba sabahı.

Via: Dijital Trendler