Skip to content

Yetenek Office Paketi: Genel Görevler için Orta Düzey Bir Ofis Yazılım Paketi

5 de Haziran de 2021

Yetenek Ofisi, genel işlevselliğe sahip bir ofis yazılımı çözümüdür. Orta seviyede fiyatlandırılan Yetenek Ofisi 6, tanıdık bir kullanıcı arayüzü sunar. Örneğin Microsoft Office kadar güçlü veya karmaşık bir araca ihtiyaç duymayan kullanıcılar, bunun gibi bir çözüm kullanarak bir paketi kaydedebilir. Özelliklerinin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığına karar vermenize yardımcı olacak bilgileri bulun. Eğer düşünüyorsanız, satın alma kararınızı vermeden önce resmi Yetenek Ofisi sitesindeki tüm şartları gözden geçirin.

İşletim sistemleri

Yetenek Ofisi birkaç PC tabanlı işletim sistemiyle uyumludur: Windows 8, Windows 7, Windows Vista ve Windows XP.

Yetenek Office Sürüm 6’daki Yenilikler

Geçmişte Ability Office’i kullandıysanız, sürüm 6’daki yenilikleri merak ediyor olabilirsiniz. Bir şerit arayüzü, Ability office’in bu son sürümündeki ana kozmetik güncellemelerden biridir, ancak eğer isterseniz geleneksel menü araç çubuklarını da tercih edebilirsiniz. seversin. İşlevsel açıdan bu sürüm, kişisel kullanıcılara sınırsız kurulum, daha hızlı belge yanıtı ve Dropbox aracılığıyla bulutla entegrasyon gibi kullanışlı özellikler sağlar.

Şirket: Yetenek Yazılımı Uluslararası

Yetenek Ofisi paketi geliştirildi, ancak aynı zamanda Ability Software International (ASI) tarafından da pazarlandı. Yetenek Ofisi’nin ilginç bir geçmişi var.

Microsoft Office Dosyaları ile Entegrasyon

Diğer ofis yazılım paketleriyle uyumluluk da genellikle, hala Microsoft Office olan piyasadaki en popüler ofis paketine atıfta bulunularak belirtilir. Bu bağlamda, Ability Office uyumludur. Yetenek Office 6, Microsoft Office 2010, Microsoft Office 2007 ve Microsoft Office 2003 ile uyumlu ve Microsoft Visual Studio 2010 ile oluşturulmuş olsa da, bazı şeylerin dönüştürülmemesine veya hatalı çevrilmesine hazırlıklı olun. Yetenek web sitesinin bu desteklenmeyen özellikler listesini içermesini gerçekten seviyoruz.

Seçtiğiniz paket sürümüne bağlı olarak aşağıdaki Yetenek Ofisi Programları mevcuttur.

Yetenek Yazma

.doc, .docx ve diğer dosya uzantılarıyla uyumlu kelime işlem dosyaları oluşturun ve düzenleyin. Biçimlendirme araçları, yazım denetimi, resimler, tablolar ve diğer popüler araçlar, bu çok yönlü kelime işlem arayüzüne dahildir. Elektronik tablolar ve diğer gelişmiş özellikler gibi nesneler de ekleyebilirsiniz.

Yetenek Elektronik Tablosu

Bu sağlam elektronik tablo, .xls, .xlsx ve diğer dosya uzantılarıyla uyumludur. Bu program, veriler, sayılar ve formüllerle çalışmak için kullandığınız diğer elektronik tablo hesaplayıcı programlarına benzer bir deneyimdir. Makrolar ve pivot tablolar gibi bazı güçlü özellikler dahildir.

Yetenek Sunumu

Yeteneğin slayt gösterisi programı hem .ppt, .pptx hem de diğer dosya uzantılarıyla uyumludur. Yine, bu program muhtemelen slayt gösterisi sunum uygulamalarının deneyimli kullanıcılarına çok tanıdık gelecektir. Biçimlendirmeden efektlere kadar dinamik bir mesaj oluşturabilirsiniz.

Yetenek Veritabanı

Bu veritabanı yönetim programı, Microsoft Access 2003 ve önceki sürümlerle uyumludur. Bu nedenle, eğer yoğun bir veritabanıcısıysanız, daha çağdaş uyumluluk için başka bir süite bakmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte, bir lite kullanıcısı yardımcı sihirbazlardan, adres mektup birleştirmeden, Gelişmiş Sorgu Tasarımcısından ve İlişki Yöneticisinden keyif alacaktır.

Yetenek Fotoğraf Boyası

Görüntüler veya fotoğraflar için bu düzenleyici, oldukça karmaşık olmasa da Adobe Photoshop ile karşılaştırılabilir. Katmanlama, çeşitli araçlar ve efektler, profesyonel süslemeler oluşturmanıza olanak tanır.

Yetenek Fotoğraf Albümü

Herkesin ek bir dijital grafik düzenleyiciye ihtiyacı yoktur, ancak bu, ilgilenebileceğiniz çok pencereli ve mülk görünümleriyle birlikte gelir.

Yetenek Çekilişi

Draw, orijinal vektör görüntüleri oluşturmanıza olanak tanır.

Yetenek Office 6 Suite Sürümleri

Yetenek Office 6, birkaç paket paketinde mevcuttur:

  • Yetenek Ofisi: Yazma, Hesap Tablosu ve Sunum)
  • Yetenek Ofisi Profesyoneli: Yazma, Hesap Tablosu, Veritabanı, Sunum ve PhotoPaint

Yetenek Office Paketini Deneyin veya Satın Alın

Yetenek Ofisi, 30 günlük ücretsiz deneme sürümü olarak mevcuttur. Ayrıca, resmi indirme sitesinden de Ability Office satın alabilirsiniz.