Skip to content

Zen Pinball 2, Mac’teki En İyi Langırt Oyunudur

11 de Mayıs de 2021

Zen Pinball 2, bir Mac’i eski zamanların langırt makinesine dönüştüren gelişmiş bir langırt oyun motorudur. Oynamak için çeyreklik gerekmez, ancak ince bilek hareketi ve hızlı parmaklar yardımcı olacaktır. Çok gerçekçi top fiziğinin kullanımıyla, oyun, genellikle karmaşık etkileşimler ve olaylar olarak görülen olağan aksaklıklar ve gecikmeler olmadan doğal görünüyor. Bunun yerine, Zen Pinball 2 sizi saatlerce oyalamaya devam edecek pürüzsüz, doğal bir oyun üretir.

Artıları

  • Ücretsiz Sorcerer’s Lair masasını içerir.
  • Karmaşık grafikleri izlemek nefes kesici.
  • Tam ekran oynatma.
  • Her bir langırt masası için tablo kılavuzları mevcuttur.
Ekran görüntüsü Coyote Moon, Inc.’in izniyle yayınlanmıştır.

Eksileri

  • Tablo kontrollerini yapılandırmak için menü sistemi garip.

Zen Pinball 2, Mac App Store’da ücretsiz olarak listelenmiştir. Pek çok ücretsiz uygulama gibi Zen Pinball 2 de oyun içi satın alımlarla genişletilebilir, ancak yüksek yolu gerektirir; Büyücünün İni masasının tamamlanması için herhangi bir ek satın alma işlemi gerekmez. Bu açık yöntem, “ücretsiz” olarak adlandırılan bir oyunda ilerlemek veya bu oyunu bitirmek için gereken uygulama içi satın alımları gizlemeye çalışanların aksine canlandırıcıdır. Ücretsiz Büyücünün İni masası sarkma değildir; çoklu top rampaları, çukurlar, tamponlar, uzak yüzgeçler, hayaletler, korkutucu bir ağaç ve masayı dürtmek ve eğmek için yeteneği içerir. Ama daha da önemlisi, Sihirbazın İni masası minimalist, oynaması kolay bir langırt makinesi değildir. Langırt fiziğinin Zen Pinball motorunda ne kadar iyi olduğunu size göstermek ve böylece sizi oynamak için ek masalar satın almaya ikna etmek için yola çıkar. Büyücünün İni masasını tamamladığınızda, uygulama içi satın alma seçeneğini kullanarak isterseniz yeni masalar ekleyebilirsiniz. Yeni masalar birkaç kuruşa mal olur ve Zen Studio’nun destek sitesinde her tablo hakkında yüksek puanlar ve ayrıntılar elde etmenin püf noktaları da dahil olmak üzere bilgi ve destek bulabilirsiniz.

Zen Pinball 2 oynamak

Zen Pinball, tüm ekranınızı ele geçirerek tam ekran bir uygulamaya başlar. Uygulama, oynayabileceğiniz veya satın alabileceğiniz masaların bir listesini görüntüler. Büyücünün İni, daha fazlasını eklemek istemediğiniz sürece oynanabilir tek masa olduğu için önceden seçilecektir. Ücretsiz masayı oynamaya başlamadan önce, ekranın altında bir düğme olarak bulunan kontrol kurulumunu incelemenizi önemle tavsiye ederiz. Büyücünün Sığınağı’nı seçtikten sonra, masa için tek oyunculu oyun veya arkadaşlarınıza karşı rekabet etmenizi sağlayan çok oyunculu bir oyun olan ateşli oyun dahil olmak üzere bir seçenekler menüsüne yönlendirileceksiniz.

Hızlı ve Öfkeli Oyun

Zen Pinball, sadece gittiği gibi oynamak, paletleri çevirmek ve en iyisini ummak dahil olmak üzere çeşitli modlarda oynanabilir. Bununla birlikte, masa belgelerini getirirseniz, elde etmeye çalışabileceğiniz çeşitli beceri çekimleri ve masa görevleri olduğunu da keşfedeceksiniz. Görev etkinleştirme çukuruna vurduğunuzda görev otomatik olarak gerçekleşir. Bu noktada, bir görev masada vurgulanacak ve belirli bir süre içinde çeşitli hedeflere ulaşmanızı gerektirecektir. Elbette, görevler sadece keskin bir yüzgeç atıcı olmakla ilgili değil; Çoğu durumda, topun çevresine nasıl tepki vereceğini değiştirmek için bir şekilde büyücünün büyüsü kullanılır, bu yüzden dikkatli olun. Eğlenceli görevlerden biri, sizi gizli bir odaya götüren Arachnid Attack; tamam, aslında bu, odadaki çeşitli rampaları ve nesneleri koruyan tüm örümcekleri vurmanız gereken gizli bir masa. Tilt içinde gizli odalar veya masalara sahip olmayı gerçekten seviyorum, bu yüzden Arachnid Attack görevi, kimsenin bilmediği gizli bir geçit olduğunu keşfetmek gibiydi.

Sihirbaz Modu

Son görev, tabiri caizse, diğer tüm görevleri tamamladıktan sonra kullanabileceğiniz Sihirbaz modudur. Bazen dostça bir hayalet olan Whisper’ı büyücünün pençelerinden kurtarmak zorunda kalmaya başlıyorsunuz. Topunuzu hayaletin içinden göndermeniz gerekir, bu da Whisper’ın büyücüye ulaşmasını engeller. Fısıltıyı kaydettikten sonra, masaya üç top eklenerek ödüllendirilirsiniz, bu da yüzgeçleri saygısız ve tüm gözlerinizi masanın üzerinde tutmanızı gerektirir. Sihirbaz modunu tamamladığınızda, masa sıfırlanır ve bonusları biriktirerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Son düşünceler

Zen Studios, langırt masalarının görsel kalitesiyle gurur duymaktadır; her biri, yeni alanların kilidini açan veya daha yüksek puanlar alan özel çekimler yapmaya devam etmenizi sağlayacak çarpıcı grafiklere ve emici, gerçekçi oyunlara sahiptir. Sorcerer’s Lair masalı Zen Pinball 2 ücretsizdir. Uygulama içi satın alımlar olarak ek tablolar mevcuttur.